Hírek
2022. Augusztus 17. 11:09, szerda |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Zárkatársai ölhettek meg egy fogvatartottat Budapesten
Megöltek egy fogvatartottat az egyik fővárosi büntetés-végrehajtási intézetben, a rendőrség az elhunyt két zárkatársát gyanúsítja a bűncselekmény elkövetésével
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden a police.hu oldalon. A közlemény szerint kedd reggel holtan találtak az őrök egy 36 éves fogvatartottat az egyik fővárosi büntetés-végrehajtási intézetben. Az előzetes adatok idegenkezűségre utaltak, a soron kívül elvégzett igazságügyi boncolás megerősítette, hogy a férfi halálát bántalmazás okozta.
Az ügyben a Budapesti Rendőr-főkapitányság emberölés miatt folytat nyomozást - írták. Hozzátették: az elhunyt két zárkatársát, egy 27 és egy 39 éves férfit gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
