Hírek
2012. Január 03. 14:38, kedd |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Visszatér a Toyota Supra? - FOTÓK
A Toyotától kaphat végre komoly ellenfelet a Nissan GT-R.
Joggal lehet olyan érzésünk, hogy a Toyota hosszú éveken keresztül mindent alárendelt a hibrid rendszerek tökéletesítésének. Sorra dobták piacra a környezetkímélő közlekedési eszközöket, de megfeledkeztek azokról, akik nem kötelességtudatból, hanem élvezetből vezetnek. A sportos Toyoták rajongói a Supra 2002-es leköszönése óta valószínűleg egy sötét szobában vegetáltak, míg a néhány hete bemutatott GT-86 újra értelmet adott az életüknek. Japán ember nem végez fél munkát, így ha már visszatértek a sportautó szegmensbe, egyből célkeresztbe is vették a kategória nagyágyúját, a Nissan GT-R-t.
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
