Városlista
2025. április 16, szerda - Csongor

Hírek

2013. Április 17. 09:28, szerda | Belföld
Forrás: InfoVáros

Végre itt a jó idő!

Végre itt a jó idő!

Pár hónappal ezelőtt nem gondoltuk volna, hogy ennyit kell várnunk mire megérkezik a jó idő és birtokba vehetjük a természetet anélkül, hogy fáznánk.

Hiába "jött" ki hosszú hétvégére a március 15-e, az időjárás nem volt kegyes hozzánk. Így mondhatjuk, csak halmozódik a szabadidős, jó időben megtehető programok iránti vágy bennünk. Végre itt a jó idő, irány a szabad levegő!

Győr és környéke ilyen szempontból (is) sok sok lehetőséget kínál számunkra. A belvárosi sétáktól kezdve, a megannyi kulturális programon, szórakozási lehetőségen, Rába parti programokon át egészen a környékben található borvidék bejárásáig, felfedezéséig szemezgethetünk.

A családosok is bőven válogathatnak, a méltán híres győri állatkertben április 20-án SZent György napot tartanak, ahol a tavasz beköszöntét ünneplik. A Vaskakas Bábszínáz programjaival szintén az ő igényeiket kívánaj kielégíteni, így a gyerkőcök sem unatkoznak. A kultúra kedvelői ugyan ezen a napon a Győri Nemzeti Színházban, egy klasszikust a Csinibabát nézhetik meg. Április 25-én a Magvassy Mihály sportcsarnokban a XIX. Ovi Olimpia döntőt tekinthetik meg az érdeklődők.

A győriek és a Győrbe utazók élvezettel várják már első fagyijukat a sétálóutcán, az első teraszon megivott kávét, elfogyasztott süteményt. Valljuk be őszintén, az általános hangulatunk is messze menően más, mint a szürke, hideg téliesebb napokon. Ezt nem kihasználni, nem meglovagolni az időjárás adta lehetőségeket nagy vétek lenne ennyi várakozás után. Legyen szó egy délutáni sétáról vagy egy szabadban, aktívan eltöltött hétvégéről, de érdemes kilátogatni a természetbe.

Hotel Paár Szieszta
9024 Győr, Attila u 41-43.
Tel./fax: +36 96/527-443
+36 96/427-444
E-mail: szieszta@hotelspaar.hu

Címkék: győr, hotel, szállás, szieszta

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok

2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld

Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ

Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra

2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról

Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban