Hírek
2018. December 02. 15:03, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Több mint 70 fiatal művész és kutató nyert támogatást a Mol alapítványi pályázatán
A Mol Tehetségtámogató program 72 fiatal művész- és kutató-jelölt pályafutását segíti 18 millió forinttal ebben a tanévben - közölte a Mol Nyrt. az MTI-vel.
A tehetséges és eredményes diákok tanulmányainak támogatásról a végső döntést a pályázatokat kiíró Mol Alapítvány kuratóriuma hozta meg. A fiatalok a támogatást előfinanszírozásként kapják meg és azonnal beszerezhetik belőle például a hangszert, laptopot vagy ennek segítségével benevezhetnek versenyekre.
A Mol közhasznú alapítványán keresztül 2006 óta karolja fel a fiatal tehetségeket, eddig közel 5000 sportoló és művészeti vagy tudományos pályára készülő fiatal fejlődését segítette több mint 600 millió forint támogatást nyújtva, egyharmadát a művészet és tudományos területen kiváló eredményeket felmutató diákok támogatására fordítva.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ferencz Orsolya: pártpolitikai kereteket meghaladó, polgári közösséget építünk
2026. Július 16. 12:00, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: a jogállamiság nem politikai értékelés függvénye
A jogállamiság nem politikai értékelés függvénye, hanem a matematikához hasonlatosan objektív ténykérdés, a törvények uralmát jelenti - közölte a köztársasági elnök szerdai Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 16. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk
A Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk - fogalmazott a gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 16. 09:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt
Magyar Péter kormányfő szerint \"botrányos módon\" esik szét az egykori állampárt, a Fidesz.
