Hírek
2018. Február 04. 18:42, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Szekrény mögé bújt a tolvaj
A ceglédi rendőrök a betörést követő két órán belül elfogták azt a helyi férfit, aki egy hotelból lopott különböző értékeket szombat éjjel.
A Ceglédi Rendőrkapitányságon indult eljárás lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt J. Dávid ceglédi lakos ellen.
A nyomozás adatai szerint a 19 éves férfi február 3-án 1 óra körüli időben egy ceglédi hotel egyik ablakáról a szúnyoghálót leszakította, az ablakon bemászott, majd az étteremből pénztárcát és kézitáskát lopott el, a bennük lévő készpénzzel együtt.
A ceglédi rendőrök adatgyűjtést végeztek és a bűncselekmény bejelentését követő két órán belül azonosították annak feltételezett elkövetőjét, akit ceglédi lakhelyén, egy szekrény mögé bújva találtak meg és fogtak el. Az eltulajdonított készpénz egy részét a rendőrök megtalálták és lefoglalták.
A férfit előállítását követően gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
