Hírek
2020. Január 28. 08:34, kedd |
Belföld
Forrás: mti/Fotó: MTI/Kelemen Zoltán Gergely
Ötvenen megpróbálták áttörni a határkerítést Röszkénél – lövések dördültek
Körülbelül ötven ember megpróbálta áttörni a határkerítést kedd reggel Röszkénél - értesült az M1.
Az M1 helyszíni tudósítója szerint a rendőrök figyelmeztető lövést is leadtak, hogy megakadályozzák az áttörést.
A migránsok egy része átjutott, másokat elfogtak, a többségük azonban maradt Szerbiában.
A rendőrök a környéken ellenőrzőpontokat állítottak fel, és minden járművet megállítanak. A tudósító szerint erre azért volt szükség, mert a migránsok a "szélrózsa minden irányába" szétfutottak.
Figyelmeztető lövéseket adtak le
Egy nagyobb migránscsoport megpróbált jogellenesen Magyarország területére bejutni, a rendőrök megakadályozták őket; a szolgálatban lévő fegyveres biztonsági őr több figyelmeztető lövést adott le - közölte a rendőrség kedd reggel a honlapján.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
