Hírek
2019. Október 02. 15:05, szerda |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Önmaga felgyújtásával fenyegetett egy tüntető az Európai Bizottság székháza előtt

Önmaga felgyújtásával fenyegetett egy tüntető szerdán az Európai Bizottság brüsszeli székháza előtt, de végül senkinek nem esett baja, a férfit pedig előállította a rendőrség.
Beszámolók szerint a tiltakozó korrupciós vádakat sorolt ordítva az Európai Unió ellen, majd leöntötte magát valamilyen, egyelőre ismeretlen jellegű folyadékkal, s azzal fenyegetőzött, hogy felgyújtja magát.
A helyszínre kiérkező tűzoltók lelocsolták vízzel a férfit, a rendőrök pedig őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 07:44, csütörtök | Külföld
Egy politikai múlttal nem rendelkező orvos lett Szerbia új miniszterelnöke
Megválasztotta Szerbia új kormányát az ország parlamentje szerdán, az új miniszterelnök a politikai múlttal nem rendelkező Djuro Macut endokrinológus lett.
2025. Április 16. 07:31, szerda | Külföld
Amerikai különmegbízott: Putyin tartós békét szeretne
Meggyőző volt a múlt heti találkozó Vlagyimir Putyin orosz államfővel, lehetőség látszik az orosz-amerikai kapcsolatok átformálására és az orosz elnök végül kimondta, hogy a tűzszüneten túl tartós békét szeretne
2025. Április 14. 07:46, hétfő | Külföld
Az amerikai védelmi miniszter szerint történelmi megállapodások születtek az Egyesült Államok és Panama között a Panama-csatorna ameri
Az amerikai védelmi miniszter szerint történelmi megállapodások születtek az Egyesült Államok és Panama között a Panama-csatorna amerikai használatáról és a kínai befolyás visszaszorításáról.