Hírek
2011. December 16. 14:26, péntek |
Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu
Mission: Impossible - Fantom protokoll: luxusautókat törnek rommá - VIDEÓ

Lélegzetelállítóan látványos lett a sorozat negyedik része. A BMW csúcsmodelljeiben pózol Tom Cruise.
"Az első, autókhoz köthető eseménysorozatra egy dubai menekülős jelenet alkalmával bukkanhatunk, melyre sajnos csak a játékidő felén túl (a film teljes időtartama 133 perc) kerül sor. Ekkor a fő gonoszt, Kurt Hendrickst (Michael Nyqvist) kezdi el üldözni Ethan a homokvihar kellős közepén, először gyalogosan, majd mikor ellensége egy X3-as BMW volánja mögé ül, ő eltulajdonít magának egy - a szó szoros értelmében - tető nélküli BMW 650i kabriót. Nem nehéz kitalálni, hogy a jelenet vége egy hatalmas bumm lesz, a 30 milliós autó rommá törik.
Nem kis feltűnést kelt a film egyik legfontosabb autós szereplője, a szeptemberben lezajlott Frankfurti Autószalonon is kiállított BMW i8, mellyel Indiában mászkál fel-alá Tom Cruise, arról azonban nem tudunk meg semmit, hogy honnan is szerezte az elektromos masinát."
A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 04. 09:13, szombat | Belföld
Mohács 500 - Megkezdődik a mohácsi belváros és a nemzeti emlékhely megújítása
2025. Október 04. 09:11, szombat | Belföld
Orbán Viktor: az európai háborús stratégia egy délibáb
Az európai háborús stratégia tévedésen alapul, egy délibáb, össze fog omlani, súlyos következményei lesznek - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. Október 04. 09:10, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a Rheinmetall modern védelmi ipari központot létesít Zalaegerszegen
A Rheinmetall modern védelmi ipari fejlesztési és mérnöki központot létesít Zalaegerszegen nagyjából 3,7 milliárd forintos beruházással, nyolcvan, magas képzettséget igénylő munkahelyet teremtve
2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld
Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására
Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.