Hírek
2021. Január 12. 09:45, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Milliókért napokig fogva tartottak és bántalmaztak két férfit Budapesten

Elfogott a rendőrség egy férfit és egy nőt, aki több mint egy hétig fogva tartotta és bántalmazta két lakótársát decemberben Budapesten, miután tudomást szereztek egyikőjük nyolcmillió forintos örökségéről
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság kedden. A rendőrségi honlapon azt írták, hogy a közös albérletbe bezárt két férfit többször bántalmazták, gáz- és riasztófegyverrel, kalapáccsal és baltával fenyegették, a zsarolók így mintegy hatmillió forinthoz jutottak hozzá.
A 26 éves férfit és a 23 éves nőt csütörtökön a XVIII. kerületben elfogták a rendőrök, zsarolás és személyi szabadság megsértése miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatásukat, amelyet a bíróság vasárnap elrendelt - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: új repülésfejlesztési központot hoz létre Magyarországon a Gripeneket gyártó Saab-csoport
2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld
Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport
A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.
2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld
Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség
Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok