Városlista
2025. június 16, hétfő - Jusztin

Hírek

2022. Március 21. 05:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Melegszik az idő, 20 fok körüli meleg is lesz

Melegszik az idő, 20 fok körüli meleg is lesz

Meleg és továbbra is száraz idő várható - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

Hétfőn és kedden jellemzően derült lesz az ég, csapadék nem várható. Helyenként élénk lesz a légmozgás. Hétfőn a legalacsonyabb hőmérséklet általában mínusz 6 és 0 fok között, fagyzugokban néhol mínusz 10 fok közelében várható. A legmagasabb hőmérséklet plusz 10 és 14 fok között valószínű.

Szerdán és csütörtökön derült, napos, száraz idő várható. A hajnali órákban jellemzően mindkét nap mínusz 3 és plusz 3 fok közötti értékek várhatók, de néhol pár fokkal hidegebb is lehet. A csúcsértékek szerdán 17 és 21, csütörtökön 18 és 22 fok között alakulnak.

Pénteken és szombaton többnyire derült vagy gyengén felhős idő várható csapadék nélkül. Pénteken hajnalban mínusz 3 és plusz 5, szombaton 0 és plusz 6 fok, vasárnap mínusz 2 és plusz 7 fok közötti értékek várhatók. A csúcsértékek mindhárom napon 15 és 20 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 16. 07:15, hétfő | Belföld

A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar, majd visszatér a napos, száraz idő

A hét elején többfelé lehet zápor, zivatar és erős szél, majd visszatér a jellemzően napos, száraz idő - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

2025. Június 16. 07:13, hétfő | Belföld

A közel-keleti háború kapcsán is Brüsszel hülyeségeiről beszélt Orbán Viktor

A közel-keleti háború teljesen új helyzetet teremtett, mi pedig nem hagyjuk, hogy az újabb brüsszeli hülyeség árát ismét velünk fizettessék meg.