Hírek
2018. Október 09. 05:00, kedd |
Kék hírek
Forrás: mti - fotó: police.hu
Megölte feleségét egy férfi Szentpéterszegen
Megkéselte feleségét egy szentpéterszegi férfi hétfőn saját házukban, az asszony a helyszínen belehalt sérüléseibe - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrségi honlapon.
A közlemény szerint a rendőrségre 13 óra körül érkezett bejelentés arról, hogy egy szentpéterszegi férfi késsel megszúrta a feleségét. A rendőrök a teraszon találták meg a nő holttestét, míg a feltételezett elkövető a kertben egy késsel fenyegetőzött.
A Terrorelhárítási Központ műveleti egysége 15 óra 35 perckor a helyszínen elfogta a férfit, aki ellen a megyei rendőr-főkapitányság emberölés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást.
Az MTI úgy tudja, hogy az áldozat 55 éves volt, a férfi pedig 56 éves.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 14:00, péntek | Kék hírek
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét
Őrizetbe vették Halásztelek polgármesterét - közölte Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön közleményben az MTI-vel.
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
