Hírek
2018. Március 28. 10:02, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Magyar csapat is továbbjutott a legnagyobb németországi start up verseny elődöntőjén

A Pozi nevű magyar csapat is továbbjutott Németország legnagyobb startup versenyének elődöntőjén,
amelyet Rheinland Pitch on Danube címmel rendezett meg a Budapesti Vállalkozásfejlesztési Közalapítvány (BVK) és a Digitale Stadt Düsseldorf egyesület Budapesten kedden - mondta el Szalai Piroska a közalapítvány kuratóriumi elnök az M1 aktuális csatorna szerdai műsorában.
Négy magyar start up - a Mindtech, a Pozi, a Potzak és a Hanor - versenyzett a júniusi düsseldorfi döntőbe jutásért, végül a Pozi jutott tovább beltéri gyártáslogisztikai pozícionáló rendszerével - mondta el.
Hozzáfűzte: a németországi döntő kiváló lehetőségeket biztosít a vállalkozóknak befektetőkkel, cégvezetőkkel és döntéshozókkal a kapcsolatépítésre.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: új repülésfejlesztési központot hoz létre Magyarországon a Gripeneket gyártó Saab-csoport
2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld
Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport
A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.
2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld
Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség
Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok