Városlista
2026. július 17, péntek - Endre, Elek

Hírek

2016. Július 20. 07:36, szerda | Belföld
Forrás: mti

Madárral ütközött és megszakította Budapesten útját egy repülő

Madárral ütközött és megszakította Budapesten útját egy repülő

Budapesten szakította meg útját a Wizz Air diszkont légitársaság Marosvásárhely-London járata, mert a járatot teljesítő Airbus A320-as típusú gép madárral ütközött.

A légitársaság keddi, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a 3701-es számú járatot elővigyázatosságból irányították a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre, a gép rendben leszállt, műszaki átvizsgálása tart.

Az utasokat egy másik gép vitte tovább London-Luton repülőtérre.

Címkék: budapest, madár, repülő

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld

MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna

Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.

2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld

Ma tetőzik a hőség, majd hidegfront mérsékli a kánikulát

Pénteken tetőzik a hőség, a csúcshőmérséklet 30 és 36 Celsius-fok között alakul, majd hidegfront érkezik, ami fokozatosan mérsékli a kánikulát; a hétvégén nő a záporok, zivatarok esélye is

2026. Július 17. 09:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: megtárgyalta a kormány a Szent István-programot

Első olvasatban megtárgyalta a kormány a vidékfejlesztést és a vidéken élők helyben maradását támogató Szent István-programot, amelyet várhatóan augusztus 20. előtt bemutatnak