Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2018. Május 02. 05:01, szerda | Belföld
Forrás: police.hu - fotó: illusztráció pixabay

Láncfűrésszel fenyegette adósát

Láncfűrésszel fenyegette adósát

Vádemelést javasolnak egy 37 éves mogyoródi férfi ellen a gödöllői rendőrök.

A Gödöllői Rendőrkapitányságon indult eljárás zaklatás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy férfi ellen.

A nyomozás adatai szerint a sértett tavaly október 12-én reggel Mogyoród, József Attila utcában közlekedett teherautójával, amikor összetalálkozott a 37 éves helyi lakos K. Péterrel. A sértett kérdőre vonta a mogyoródi férfit, hogy egy korábbi tartozását mikor adja meg. Ezt követően a gyanúsított leakasztotta kerékpárjáról a láncfűrészét, majd beindította és azzal a teherkocsihoz lépett, majd a 66 éves sértett felé tartotta azt, közben bántalmazással fenyegette a férfit.

Az esetről a sértett feljelentést tett a rendőrségen. A nyomozók személy elleni erőszakos vagy közveszélyt okozó cselekménnyel fenyegetve elkövetett zaklatás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a mogyoródi férfit, majd a vele szemben folytatott nyomozás befejezését követően az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal a járási ügyészségnek küldték meg.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára

2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld

OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament

A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.

2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!

A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.

2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld

Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban

Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja