Hírek
2017. Szeptember 05. 07:27, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Lakástűzben meghalt egy ember Kecskeméten

Kigyulladt egy használaton kívüli családi ház Kecskemét külterületén, a tűzben egy ember életét vesztette - közölte kedd hajnalban honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.
Tájékoztatásuk szerint a mintegy hetven négyzetméteres épület födéme még a kecskeméti hivatásos tűzoltók kiérkezése előtt beszakadt. A rajok három vízsugárral kezdték meg az oltást, miközben hőkamerával átvizsgálták az épületet.
A ház átvizsgálásakor bukkantak egy emberre, aki azonban olyan súlyos égési sérüléseket szenvedett, hogy életét vesztette. A haláleset körülményeit szakértők vizsgálják - olvasható a katasztrofavedelem.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok
2025. Április 16. 07:30, szerda | Belföld
Versenyfelügyeleti eljárást indított a GVH a Spar és az Auchan ellen
2025. Április 16. 07:28, szerda | Belföld
Tízből hat általános iskolás diák szakképzési intézményt választ
Már tízből hat diák az általános iskola nyolcadik évfolyama után szakképzési intézményt választ a továbbtanulásra
2025. Április 16. 07:25, szerda | Belföld
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antalt a szankciós listáról
Az amerikai pénzügyminisztérium levette Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető minisztert a szankciós listáról, ami világosan bizonyítja azt, hogy más szelek fújnak Washingtonban