Hírek
2018. Augusztus 24. 15:55, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Kukorica között bújt meg a drogültetvény
Vádemelést javasol a rendőrég a 61 éves, lakiteleki kábítószer-termesztő ellen.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya nyomozást folytatott kábítószer-kereskedelem bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt V. László 61 éves lakiteleki lakos ellen. A férfi a rendelkezésre álló adatok alapján az egyik lakiteleki mezőgazdasági területen, a kukoricatábla sorai között Cannabis növényt termesztett.
A Kecskeméti Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztályának munkatársai a helyszíni szemle és házkutatás során 118 tő Cannabis növényt találtak. A férfit őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását, amit Kecskeméti Járásbíróság 2016. október 12-én elrendelt.
A nyomozás vizsgálati szakaszában a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat átadta az ügyészségnek.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
