Hírek
2017. Január 25. 07:46, szerda |
Külföld
Forrás: mti
Kokaint talált a kakaóporos dobozban egy vásárló Zaragozában
Kokaint talált egy üzletben vett kakaóporos dobozban egy vásárló Zaragozában - írta az Heraldo de Aragón című lap internetes oldalán kedden.
Az újság beszámolója szerint az eset hetekkel ezelőtt történt. A vásárló otthon vette észre, hogy az élelmiszerboltban vett instant kakaópor doboza nincs teljesen lezárva, és mikor felnyitotta a kakaóba rejtve egy fehér port tartalmazó zacskót talált.
A dobozt a blokkal együtt bevitte a helyi rendőrségre, ahol megvizsgálták a zacskó tartalmát és kiderült: 250 gramm kokaint tartalmaz.
A lap szerint a kábítószer értéke 13 ezer euró (4 millió forint).
A rendőrség ismeretlen tettes ellen indított nyomozást. Kizárták, hogy a gyárból érkezett volna a kokainos kakaó, és úgy vélik, hogy a boltban kerülhetett a drog a dobozba - közölte az újság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 17:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: nagyon közel van a konfliktus vége
Donald Trump szerint \"nagyon közel\" van, hogy lezáruljon az iráni konfliktus - az amerikai elnök erről a Fox Business gazdasági televíziónak adott, szerdán sugárzott interjúban beszélt.
2026. Április 15. 14:00, szerda | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: újabb tárgyalások lehetnek Iránnal a következő két nap folyamán
Donald Trump szerint újabb tárgyalások lehetnek Iránnal a \"következő két nap folyamán\" - az amerikai elnök kedden egy amerikai újságnak adott interjúban beszélt az iráni konfliktus fejleményeiről.
2026. Április 15. 11:00, szerda | Külföld
Zelenszkij: április végéig befejezik a Barátság kőolajvezeték javítását
Április végéig befejezik az ukrán szakemberek az orosz támadásban megrongálódott Barátság kőolajvezeték javítását
2026. Április 15. 10:00, szerda | Külföld
Alekszandr Lihacsov: a Roszatom kész alátámasztani Paks-2 beruházás hatékonyságát
A Roszatom kész alátámasztani a Paks-2 projekt hatékonyságát, az ár és egyéb paraméterek indokoltságát
