Hírek
2020. Július 18. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Klórgáz mérgezés gyanúja egy debreceni zárt élményfürdőben
Klórgáz mérgezés gyanúja miatt kiürítettek egy zárt élményfürdőt a Nagyerdőn péntek délután - közölte a Hajdú-Bihar megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtóügyeletese az MTI-vel.
Papp-Kunkli Nóra elmondta, klórgáz mérgezés gyanúja merült fel péntek délután a zárt élményfürdőben, ahol 10 gyermek rosszul érezte magát. A helyszínre tűzoltók, mentők érkeztek, akik megkezdték a vizsgálatokat. A klórgáz mérgezés gyanúja miatt a fürdőzőket kiküldték a szellőztetés idejére. Három gyermeket a mentők kórházba szállítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ferencz Orsolya: pártpolitikai kereteket meghaladó, polgári közösséget építünk
2026. Július 16. 12:00, csütörtök | Belföld
Sulyok Tamás: a jogállamiság nem politikai értékelés függvénye
A jogállamiság nem politikai értékelés függvénye, hanem a matematikához hasonlatosan objektív ténykérdés, a törvények uralmát jelenti - közölte a köztársasági elnök szerdai Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 16. 11:00, csütörtök | Belföld
Kapitány István: a Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk
A Gazdasági és Energetikai Minisztérium által megörökölt szerződéseket teljes körűen átvilágítjuk - fogalmazott a gazdasági és energetikai miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Július 16. 09:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: botrányos módon esik szét az egykori állampárt
Magyar Péter kormányfő szerint \"botrányos módon\" esik szét az egykori állampárt, a Fidesz.
