Hírek
2015. December 23. 07:32, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Két emberrel a Dunába borult egy csónak Dunavarsánynál

Két emberrel a folyóba borult egy csónak a Kis-Duna-ágon Dunavarsánynál, a Taksony vezér híd közelében kedd este. Egy embert kimentettek, a másikat keresik - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila elmondta: a két férfi közül az egyiket egy arra járó szabad napos tűzoltó ki tudta menteni, a másik férfit két csónakkal a szigetszentmiklósi tűzoltók, valamint a délegyházi önkéntes tűzoltók keresik, illetve a helyszínre tart a fővárosi katasztrófavédelem búvárszolgálata is. A kimentett férfi nem sérült meg - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 11. 07:50, péntek | Belföld
Orbán Viktor: akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből!
Akik a magyarok ellen dolgoznak Brüsszelben, tűnjenek a magyar közéletből! - írta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön, Facebook-oldalán.
2025. Április 11. 07:49, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: jövő héten kezdik postázni a szavazólapokat Ukrajna EU-csatlakozásáról
Jövő héten kezdik postázni az Ukrajna uniós csatlakozásáról szóló véleménynyilvánító szavazás szavazólapjait - közölte a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
2025. Április 11. 07:48, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: magyar vállalat építi az Egyiptomot Európával összekötő optikai kábelt
A 4iG magyar telekommunikációs vállalat mintegy 2800 kilométernyi optikai kábellel köti össze Európát és Egyiptomot a tenger alatt, így biztosítva nagysebességű internetkapcsolatot
2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld
Magyar módszerrel a kiégés ellen
Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!