Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2012. Április 17. 07:05, kedd | Belföld
Forrás: OrintPress

Újabb csúcsot dönt a benzinár

Újabb csúcsot dönt a benzinár

Újabb 4 forinttal nő a 95-ös benzin ára a hazai töltőállomásokon szerdától - értesült piaci forrásokból a holtankoljak.hu.

Az országos átlagos ár így 454 forintra emelkedik a hét közepétől. A gázolaj ára ezen a héten nem nő, 442 forint marad az átlagára. A múlt héten nem változott sem a benzin, sem a gázolaj ára.

Két hete öt forinttal nőtt a benzin ára, a gázolajé akkor sem emelkedett. A holtankoljak.hu adatai szerint az eltérés a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is a benzin- és a gázolajár esetében is. Tavaly ilyenkor 383 forint volt a benzin országos átlagos ára, a gázolajé pedig 375 forint. Így a benzin 71 forinttal kerül többe, a gázolaj 67 forinttal, mint tavaly áprilisban.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld

Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport

A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.

2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld

Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség

Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok