Hírek
2011. Szeptember 27. 14:25, kedd |
Belföld
Forrás: HírTV
Új kotta a thm-plafonnal
Sok kölcsön minősül uzsorának, ha harminc százalékon húzzák meg a limitet
Becsukhatják a kaput a gyorskölcsönt nyújtó cégek, ha a kormány harminc százalékban húzza meg a teljes hiteldíjmutatók maximális értékét, de sok más banki termék is eltűnhet a piacról. A szakértők szerint keretek közé kell szorítani a hitelek árait, de alkalmazkodni kell a hiteltípusok sajátosságaihoz. Róna Péter szerint követhetetlen volt a bankok árazása - írja a Magyar Nemzet. (rá)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld
Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is
A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni
2026. Április 17. 07:05, péntek | Belföld
Szóvivő: európai bizottsági delegáció utazik pénteken Budapestre a leendő magyar kormánnyal egyeztetni
Az Európai Bizottság delegációja pénteken Budapestre utazik, ahol \"megkezdődnek az egyeztetések a leendő magyar kormánnyal\" - közölte Paula Pinho a testület szóvivője csütörtökön.
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály
Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.
