Hírek
2020. Január 14. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay
Ismét országszerte várható sűrű köd
Keddre is az egész országra figyelmeztetést adott ki a tartós, sűrű köd veszélye miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták: az esti óráktól már az északnyugati országrészben is ködre lehet számítani. Kedden is nagyrészt borult, párás és foltokban ködös lesz az idő, csak a dunántúli illetve a dél-alföldi tájakon valószínű némi napsütés. A borult, ködös tájakon bárhol előfordulhat hószállingózás, ónos szitálás.
Megjegyezték, hogy a hegyekben az alacsonyszintű rétegfelhőzet miatt a hegyek lábánál kedvezőtlenebbek a látási viszonyok, de 600-700 méteres magasság felett már tiszta az égkép.
Az előrejelzés szerint kedden hajnalra mínusz 6 és 0 fok közé hűl le a levegő. A nappali maximumok a borult, párás helyeken 0, a napos tájakon 5 Celsius-fok körül alakulnak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld
A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték
2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld
Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma
Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van
2026. Április 18. 11:00, szombat | Belföld
Gulyás Gergely: olyan Fidesz-frakció kell, amely a párt megújulását képes szimbolizálni
2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján
Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre
