Városlista
2025. április 19, szombat - Emma

Hírek

2019. Február 11. 07:32, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Holttestet találtak a tűzoltók egy leégett budapesti viskóban

Holttestet találtak a tűzoltók egy leégett budapesti viskóban

Holttestet találtak a tűzoltók egy leégett viskóban Budapest X. kerületében, a Gyakorló utcában - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság hétfőre virradó éjszaka az MTI-vel.

Azt írták, hogy az építmény teljesen megsemmisült.

A fővárosi hivatásos tűzoltók a lángok megfékezése után az ingatlanban egy emberre bukkantak, aki a mentők megállapítása szerint meghalt.

A viskó környezetében felállított sátrak egyikében egy másik személyt is találtak, ő nem sérült meg - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 19. 08:31, szombat | Belföld

Nagy István: a saját állatai megóvása érdekében minden gazdálkodó továbbra is tartsa be a hatósági előírásokat

Nagy István nyomatékosan ismét arra kért minden gazdálkodót, hogy a saját állataik megóvása érdekében továbbra is tartsák be a hatósági előírásokat; csak az lépjen be az állattartó telepre, akinek jelenléte elengedhetetlen.

2025. Április 18. 09:47, péntek | Belföld

ÉKM: jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése

Jó tempóban halad a Déli Körvasút 2. ütemének építése, a beruházás az elmúlt 100 év legjelentősebb budapesti vasútfejlesztése

2025. Április 18. 09:45, péntek | Belföld

Meteorológia: Mezőkovácsházán 30,6 Celsius-fok volt csütörtök délután

Csütörtökön először haladta meg a hőmérséklet Magyarországon ebben az évben a 30 Celsius-fokot - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán.