Hírek
2018. Április 04. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Hét év börtönt kapott egy gyerekeket molesztáló férfi
A Budapest Környéki Törvényszék 7 év 6 hónap fegyházbüntetésre ítélte azt a férfit,
akit tizenkettedik életévét be nem töltött személlyel szexuális cselekmény végeztetésével elkövetett szexuális erőszak bűntettével vádolt a Ráckevei Járási Ügyészség.
A törvényszék keddi, MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a férfi együtt lakott a 2010-ben született kiskorúval és családjával, mivel a nagybátyja volt, aki szexuálisan vonzódott a kiskorúakhoz. Előfordult, hogy a család baráti társaságába tartozó ismerős gyermekéről pornográfnak nem minősíthető fényképfelvételeket készített, valamint a további találkozásaik alkalmával úgy közelített a kislányhoz, mintha szerelmes lenne belé és szexuálisan molesztálta.
A vádlott férfi 2013-ban az akkor 3,5 éves kiskorúval egyedül maradt a lakásban, szexuális cselekményre vette rá, cserébe megígérte neki, hogy játszhat a mobiltelefonján lévő játékokkal. Ez végül úgy derült ki, hogy a kislány hasonló játékot akart játszani az öccsével, aminek az anya is szemtanúja volt. Amikor erről megkérdezte, a kislány azt mondta, hogy ilyen vele már megesett a nagybátyjával.
A nem jogerős ítélet ellen a vádlott és védője enyhítésért és felmentésért fellebbezett, az ügyész 3 nap gondolkodási időt kért.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
