Hírek
2017. Július 16. 09:28, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt Paks és Dunaföldvár között
Frontálisan ütközött két autó vasárnap reggel a 6-os főúton, Paks és Dunaföldvár között, a balesetben egy ember meghalt, ketten könnyebben megsérültek
- tájékoztatta a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-t. Molnár Ágnes közlése szerint egy Paks irányába tartó autó a főút 96-os kilométerénél eddig ismeretlen okból áttért a szemközti sávba. A sofőr, aki egyedül ült a járműben, a helyszínen meghalt. A másik autóban négyen ültek, közülük ketten könnyű sérülést szenvedtek.
A rendőrök a helyszíni szemle és műszaki mentés idejére az M6-os autópályára terelik a forgalmat a 86-os és a 97-es kilométerszelvény között.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, többfelé havazhat is
Borult, csapadékos idő várható a hétvégén, pénteken és szombaton többfelé havazhat, és a szél is megélénkül - derül ki a HungaroMet Nonprofit Zrt. előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.
2025. November 21. 07:24, péntek | Belföld
Koncz Zsófia: akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok
Akkor tudunk erős nemzetet építeni, ha boldogok a családok, hiszen a családok jelentik a magyarság erejét
