Hírek
2018. Június 28. 07:16, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset történt az M1-esen – kamionok ütköztek
Egy ember meghalt, ketten pedig megsérültek, amikor összeütközött két kamion az M1-es autópályán, Vértesszőlős térségében csütörtök hajnalban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
Közleményük szerint a baleset az autópálya Budapest felé vezető oldalán, az 57-es kilométernél történt.
A balesethez a tatabányai hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 13:00, csütörtök | Belföld
MVM: az érkező földgázszámlákban a rezsistop-kedvezményről is kapnak tájékoztatást az ügyfelek
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
