Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2018. Március 12. 07:28, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Halálos baleset történt a 21-es főúton Bátonyterenyénél

Halálos baleset történt a 21-es főúton Bátonyterenyénél

Egy ember meghalt, amikor személygépkocsi és kisbusz ütközött össze a 21-es főúton Bátonyterenye közelében vasárnap; a szakaszon teljes az útlezárás - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

Dankóné Nagy Éva elmondta: a járművek eddig tisztázatlan körülmények között ütköztek össze a 21-es számú főúton 44-es kilométerszelvényében.

A helyszínelés és a műszaki mentés teljes útlezárás mellett zajlik, a rendőrök Kisterenye városrész belterülete felé terelik a forgalmat - tette hozzá.

Angyal Eszter, a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője elmondta, hogy az autóban ketten utaztak, és mindketten beszorultak a járműbe. Őket feszítő-vágó berendezéssel kellett kimenteni, de egyikük olyan súlyosan sérült, hogy a helyszínen meghalt.

A kisbuszban kilencen tartózkodtak, közülük egy ember sérült meg.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld

Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok

Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.

2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség

A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.

2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld

Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is

A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni

2026. Április 17. 07:05, péntek | Belföld

Szóvivő: európai bizottsági delegáció utazik pénteken Budapestre a leendő magyar kormánnyal egyeztetni

Az Európai Bizottság delegációja pénteken Budapestre utazik, ahol \"megkezdődnek az egyeztetések a leendő magyar kormánnyal\" - közölte Paula Pinho a testület szóvivője csütörtökön.