Hírek
2016. December 22. 15:33, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Gyanús csomag miatt lezárták a főváros egyik legforgalmasabb pontját
Egy gazdátlan csomag átvizsgálása miatt a rendőrök lezárják a Teréz körút Podmaniczky út és Váci út közötti szakaszát teljes szélességében csütörtök délután.
Egy gazdátlan csomagot találtak december 22-én 13 óra 30 perckor Budapesten a Nyugati téri gyorsétterem bejáratának közelében. A csomag átvizsgálását a Készenléti Rendőrség tűzszerészei megkezdték. Az intézkedés időtartamára a gyorsétterem vendégeinek el kellett hagyniuk az épületet, a rendőrök lezárják továbbá a Teréz körút Podmaniczky út és Váci út közötti szakaszát teljes szélességében, körülbelül 150 méter hosszan.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 26. 12:00, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter német beavatkozási kísérletekről beszélt a magyar választásokba
2026. Február 26. 09:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: elrendeltem a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését
Orbán Viktor kormányfő elrendelte a kritikus energetikai infrastruktúra védelmének megerősítését - erről a miniszterelnök számolt be a Facebook-oldalára feltöltött videóban szerdán, a védelmi tanács ülése után.
2026. Február 25. 11:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - A monetáris tanács 25 bázisponttal csökkentette az alapkamatot
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa 25 bázisponttal 6,25 százalékra csökkentette a jegybanki alapkamatot, és a kamatfolyosó két szélét is ilyen mértékben vitte lejjebb - jelentette be a jegybank kedden.
