Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2022. Július 04. 08:00, hétfő | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu

Elütöttek két rendőrt Nagyharsányban

Elütöttek két rendőrt Nagyharsányban

Két rendőr megsérült egy szombat éjjeli balesetben, amikor egy száguldó autó nem tudott megállni és elsodorta az út mellett álló, közúti ellenőrzést végző rendőröket, valamint szolgálati kocsijukat Nagyharsányban

- közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.

A rendőrség vasárnapi közleményében azt írta: a személygépkocsi Siklós felől érkezett, amikor Nagyharsány belterületén a rendőrök közúti ellenőrzés miatt meg akarták állítani.

A nagy sebességgel érkező jármű vezetője későn észlelte a két rendőrt, vészfékezett, de már nem tudott megállni; a gépkocsi kisodródott az útról, nekiütközött az út mellett álló rendőrautónak, és elsodorta a rendőröket is. A balesetben mindkét rendőr megsérült, kórházba vitték őket - olvasható a rendőrségi tájékoztatásban.

A 28 éves gépkocsivezető elismerte a felelősségét a baleset okozásáért, büntetőeljárás indult ellene.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld

Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is

A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni

2026. Április 17. 07:05, péntek | Belföld

Szóvivő: európai bizottsági delegáció utazik pénteken Budapestre a leendő magyar kormánnyal egyeztetni

Az Európai Bizottság delegációja pénteken Budapestre utazik, ahol \"megkezdődnek az egyeztetések a leendő magyar kormánnyal\" - közölte Paula Pinho a testület szóvivője csütörtökön.

2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld

Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály

Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.