Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2022. November 15. 13:05, kedd | Belföld
Forrás: Rendőrség

Eltűnt egy testvérpár az egyik bakonyi településről

Eltűnt egy testvérpár az egyik bakonyi településről

Horváth Anasztázia és Horváth Nikolász Rikárdó még szeptemberben tűnt el, a rendőrség is keresi őket.

A 15 éves lány és a 17 éves fiú bakonyoszlopi lakhelyéről eltávozott, utolsó ismert tartózkodási helyük 2022. szeptember 23-án Zalaszentlászlón volt, azóta hollétük ismeretlen. A felkutatásukra tett rendőri intézkedések eddig eredményre nem vezettek.

Horváth Anasztázia kb. 150 cm magas, vékony testalkatú, barna szemű, szőkésbarna haját közepesen hosszúra vágva viseli.

Horváth Nikolász Rikárdó kb. 170 cm magas, vékony testalkatú, barna bőrű, barna szemű, barna haját szőkére (sárgára) festve viseli, míg bal szemöldökében testékszert visel.

A Veszprémi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható Horváth Anasztáziát és/vagy Horváth Nikolász Rikárdót felismeri, tartózkodási helyükről vagy eltűnésük körülményeiről információval rendelkezik, jelentkezzen a Veszprémi Rendőrkapitányságon személyesen (Veszprém, Bajcsy-Zsilinszky Endre utca 2.) vagy hívja a 06-88-428-022-es telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett bejelentést tehet a nap 24 órájában elérhető 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, valamint a 112-es, díjmentes segélyhívó számon.

Címkék: rendőrségi hír

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 17. 11:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: továbbra sem kérek rendőri védelmet

Nem kér rendőri személyi védelmet az országgyűlési választáson győztes Tisza Párt elnöke. Magyar Péter ezt csütörtökön a Facebook-oldalán közölte.

2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld

Agrometeorológia: sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben a fagyok

Az elmúlt héten több napon is kialakult éjszakai fagyok sokfelé okoztak súlyos károkat a gyümölcsösökben - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.

2026. Április 17. 09:00, péntek | Belföld

Orbán Viktor: a jobboldali közösség teljes megújítására van szükség

A jobboldai közösség teljes megújításáról beszélt a miniszterelnök, a Fidesz elnöke csütörtökön a Patrióta Youtube csatornáján közvetített interjúban.

2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld

Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is

A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni