Városlista
2025. április 9, szerda - Erhard

Hírek

2022. Június 22. 19:11, szerda | Belföld
Forrás: infovárosok

Eladta a kocsit pedig nem is az övé volt

Eladta a kocsit pedig nem is az övé volt

Sikkasztás miatt hat hónap, végrehajtásában 3 év 6 hónapra felfüggesztett börtönbüntetésre, és 100 ezer forint pénzbüntetésre ítélte a bíróság azt a különös visszaeső férfit, aki a rábízott kocsit jogtalanul eladta.

2020 júniusában a sértett értékesíteni kívánta a tulajdonát képező személykocsit. Az elkövető férfi jelentkezett nála azzal a szándékkal, hogy megvásárolná a járművet. Az eladó és a vádlott megállapodtak abban, hogy a vádlott elviszi a járművet egy autószerelőhöz, és amennyiben a kocsi működőképes, az adásvétel részleteit megbeszélik. A férfi a kocsit 2020. június 15-án egy tatabányai parkolóból elvitte, azonban az ellenértékét nem fizette meg és a 100 ezer forint értékű járművet sem szolgáltatta vissza, hanem azt eltulajdonította oly módon, hogy néhány napon belül egy ismeretlennek eladta.

A bíróság most ítélte el. Az elsőfokú ítélet jogerős, azt az ügyész, vádlott tudomásul vette.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára

2025. Április 09. 07:36, szerda | Belföld

OGY - A kábítószer elleni fellépésről tárgyal a parlament

A kábítószer elleni fellépéssel kapcsolatos törvényjavaslatról tárgyal szerdán a parlament.

2025. Április 09. 07:33, szerda | Belföld

Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy a vámháború letérítsen minket az adócsökkentés útjáról!

A vámháború nem akadály, megcsináljuk Európa legnagyobb adócsökkentési programját - közölte a miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden.

2025. Április 09. 07:32, szerda | Belföld

Amerikai nagykövet: egy potenciális aranykor előtt állunk a magyar-amerikai kapcsolatokban

Egy potenciális aranykor előtt állunk az amerikai-magyar kapcsolatokban, amelynek alapját a két ország vezetői közti szoros kapcsolat adja