Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2021. Augusztus 14. 08:56, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Egy napja volt jogosítványa, balesetet okozott - Fotók

Egy napja volt jogosítványa, balesetet okozott - Fotók

A berettyóújfalui rendőrök befejezték a baleset körülményeinek vizsgálatát.

Egy nő közlekedett a személyautójával május 23-án 18 óra körül a 47-es számú főúton, Derecske és Mikepércs között. A nyomozás szerint az időjárási hirtelen megváltozott és elkezdett esni az eső. A friss jogosítvánnyal rendelkező nő nem az út- és látási viszonyoknak megfelelően közlekedett, ezért áttért a szemközti forgalmi sávba, ahol összeütközött egy másik gépkocsival. A mentőszolgálat munkatársai egy embert súlyos, négyet pedig könnyű sérülésekkel vittek kórházba – közölte a rendőrség.

A 38 éves nő gyanúsítotti kihallgatásán elismerte a felelősségét a baleset okozásáért.
A Berettyóújfalui Rendőrkapitányság közúti baleset gondatlan okozása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást a debreceni lakossal szemben. A rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.

Címkék: baleset, jogosítvány

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld

Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport

A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.

2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld

Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség

Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok