Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2012. Május 03. 07:05, csütörtök | Belföld
Forrás: OrientPress

Durva árcsökkenés a kutakon

Durva árcsökkenés a kutakon

10 forinttal csökken a benzin, és 5 forinttal a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon - a hét eleji két ünnepnap miatt - ezúttal pénteken - értesült a holtankoljak.hu piaci forrásból.

Így a benzin országos átlagos ára 440 forintra csökken, a gázolajé 437 forintra.

A múlt héten 4 forinttal csökkent a benzin ára, miután két hete épp ennyivel nőtt. A gázolaj ára harmadik hete volt változatlan. A holtankoljak.hu adatai szerint az eltérés a legolcsóbb és a legdrágább töltőállomások árai között elérheti literenkénti 30 forintot is a benzin- és a gázolajár esetében is.

Tavaly ilyenkor 390 forint volt a benzin országos átlagos ára, a gázolajé pedig 372 forint.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld

Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is

A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni

2026. Április 17. 07:05, péntek | Belföld

Szóvivő: európai bizottsági delegáció utazik pénteken Budapestre a leendő magyar kormánnyal egyeztetni

Az Európai Bizottság delegációja pénteken Budapestre utazik, ahol \"megkezdődnek az egyeztetések a leendő magyar kormánnyal\" - közölte Paula Pinho a testület szóvivője csütörtökön.

2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld

Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály

Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.