Hírek
2014. December 11. 09:24, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Csuklós busz és kisteherautó karambolozott Mályinál, lezárták a 3-as utat
Csuklós autóbusz és kisteherautó ütközött össze a 3-as úton, a Borsod megyei Mályi belterületén. A kisteherautó vezetője meghalt, a buszon utazók közül többen megsérültek.
Hudák Andrea, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője korábban azt közölte, hogy a kisteherautóba beszorult a sérült, és feszítő-vágó berendezéssel dolgoztak a helyszínen a tűzoltók.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.
Szabó-Berdár Csilla, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI kérdésére azt mondta: a kisteherautó vezetője időközben belehalt sérüléseibe, a buszon pedig az eddigi adatok szerint négyen sérültek meg könnyebben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
