Hírek
2023. Február 10. 13:30, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Csaknem 20 millió forintnyi adományt gyűjtött a posta az Ökumenikus Segélyszervezetnek
Csaknem 20 millió forintnyi adományt gyűjtött a Magyar Posta az Ökumenikus Segélyszervezetnek.
A Magyar Posta Zrt. azt közölte pénteken az MTI-vel, hogy tavaly a postákon elhelyezett perselyekben 14 millió forint gyűlt össze, amit idén februárban utaltak át stratégiai partnerüknek, a Magyar Ökumenikus Segélyszervezetnek.
A társaság ezen kívül az ukrán menekültek ellátásának segítésére kibocsátott feláras bélyeg értékesítéséből is több mint 5 millió forintot gyűjtött össze a szervezet számára.
A Magyar Posta Zrt. az elmúlt 10 évben mintegy 100 millió forintot gyűjtött össze a segélyszervezetnek - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 14. 07:48, hétfő | Belföld
Változékony idő várható a héten, de Húsvétvasárnap már ismét enyhe, napos, tavaszi időre kell készülni
A hét első felében még erősen felhős, borult lesz az ég, többfelé lehet eső, saras eső, majd csökken a csapadék esélye, melegedés kezdődik és a hét közepén akár 26-27 Celsius-fok is lehet a legmelegebb órákban.
2025. Április 13. 11:10, vasárnap | Belföld
NAV: közeleg a gépjárműadó befizetésének határideje
Közeleg az április 15-i határidő, az autósok több mint fele már befizette a gépjárműadót, a 3,3 millió érintett közül 1,7 millióan - közölte az MTI-vel vasárnap a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2025. Április 13. 10:38, vasárnap | Belföld
Bemutatták a MOHU új fesztiválautomatáját a budapesti Vivicittá futóversenyen
A MOHU bemutatta a vállalat új fesztiválautomatáját a budapesti Telekom Vivicittá futóversenyen - közölte a cég kommunikációjáért felelős ügynökség szombaton az MTI-vel.
2025. Április 12. 07:42, szombat | Belföld
Orbán Viktor miniszterelnök Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában
Orbán Viktor magyar miniszterelnök pénteken Recep Tayyip Erdogan török elnökkel folytatott kétoldalú tárgyalást a törökországi Antalyában - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.