Hírek
2012. Január 23. 15:34, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség
Csak a gázolaj árát csökkenti a MOL szerdától

5 forinttal csökken a gázolaj ára szerdától, a Mol azonban a benzin árát változatlanul hagyja. A benzin literje így gyakorlatilag marad 408 forinton, a gázolaj ára azonban 428 forintra csökken.
A MOL múlt héten bruttó 4 és 6 forinttal emelte a 95-ös benzin, illetve a gázolaj árát, az akkor emeléssel mindkét üzemanyag ára új történelmi csúcsot ért el. Az ezt megelőző héten is emelte az üzemanyagárakat a MOL, akkor 10-10 forinttal. Az üzemanyagok az újév első napján a 2 százalékpontos áfa-emelés miatt is drágultak: a forgalmi adó 25-ről 27-százalékra növelése 6, illetve 7 forinttal emelte a 95-ös benzin és a gázolaj átlagárát a számítások szerint.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 04. 09:13, szombat | Belföld
Mohács 500 - Megkezdődik a mohácsi belváros és a nemzeti emlékhely megújítása
2025. Október 04. 09:11, szombat | Belföld
Orbán Viktor: az európai háborús stratégia egy délibáb
Az európai háborús stratégia tévedésen alapul, egy délibáb, össze fog omlani, súlyos következményei lesznek - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. Október 04. 09:10, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a Rheinmetall modern védelmi ipari központot létesít Zalaegerszegen
A Rheinmetall modern védelmi ipari fejlesztési és mérnöki központot létesít Zalaegerszegen nagyjából 3,7 milliárd forintos beruházással, nyolcvan, magas képzettséget igénylő munkahelyet teremtve
2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld
Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására
Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.