Városlista
2025. április 17, csütörtök - Rudolf

Hírek

2018. Május 31. 07:27, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Biciklis gázolt halálra egy kocsi a 4-es számú főúton

Biciklis gázolt halálra egy kocsi a 4-es számú főúton

Elgázolt egy személygépkocsi egy vele azonos, Kisvárda irányába közlekedő kerékpárost Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, a 4-es számú főút Székely és Berkesz közötti szakaszán szerda este, a kerékpáros életét vesztette

- közölte a rendőrség a police.hu honlapon. A baleset oka egyelőre tisztázatlan.

A helyszínelés idejére a közúti forgalmat mindkét irányból Demecser felé terelték.

A baleset áldozata egy 47 éves szamosszegi férfi - derül ki a közleményből.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld

Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport

A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.

2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld

Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség

Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.

2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld

Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát

Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok