Városlista
2026. július 17, péntek - Endre, Elek

Hírek

2018. Október 22. 15:01, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Baseballütőkkel támadtak ismerősükre, őrizetbe vették őket

Baseballütőkkel támadtak ismerősükre, őrizetbe vették őket

Őrizetbe vettek a rendőrök Miskolcon két férfit és két nőt, akik szóváltás után baseballütőkkel bántalmazták ismerősüket, aki életveszélyes sérüléseket szenvedett

- közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-vel.

Janasóczki Attila elmondta, emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt indítottak nyomozást Sz. Gábor 57 éves, Sz. Gáborné 50 éves, Sz. Krisztián 21 éves és Sz. Marianna 29 éves miskolci lakosokkal szemben.

A gyanúsítottak vasárnap Miskolcon egy korábbi vita miatt keveredtek ismét szóváltásba 33 éves ismerősükkel, akire baseballütőkkel támadtak. A bántalmazás miatt életveszélyes sérüléseket szenvedett sértettet a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.

A rendőrök az elkövetőket elfogták, gyanúsítottként kihallgatták, majd őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld

MTVA: új műsorstruktúrával várja a nézőket szombattól az M1 csatorna

Új műsorstruktúrával várja nézőit szombattól az M1 csatorna - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája csütörtökön az MTI-vel.

2026. Július 17. 10:00, péntek | Belföld

Ma tetőzik a hőség, majd hidegfront mérsékli a kánikulát

Pénteken tetőzik a hőség, a csúcshőmérséklet 30 és 36 Celsius-fok között alakul, majd hidegfront érkezik, ami fokozatosan mérsékli a kánikulát; a hétvégén nő a záporok, zivatarok esélye is

2026. Július 17. 09:00, péntek | Belföld

Magyar Péter: megtárgyalta a kormány a Szent István-programot

Első olvasatban megtárgyalta a kormány a vidékfejlesztést és a vidéken élők helyben maradását támogató Szent István-programot, amelyet várhatóan augusztus 20. előtt bemutatnak