Városlista
2025. november 22, szombat - Cecília

Hírek

2016. November 18. 13:27, péntek | Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció

Bántalmazásban meghalt egy rab a fővárosi börtönben

Bántalmazásban meghalt egy rab a fővárosi börtönben

Meghalt egy rab a fővárosi Kozma utcai börtönben - hangzott el az M1 aktuális csatorna péntek déli híradójában.

Nagy Andrea, a Központi Nyomozó Főügyészség szóvivője az M1-nek elmondta: katonai ügyész részvételével azonnal helyszíni szemlét tartottak. A halál körülményeit igazságügyi orvos szakértővel fogják vizsgálni.

A Központi Nyomozás Főügyészség hivatalos eljárásban elkövetett bántalmazás miatt indított nyomozást. Az ügynek jelenleg nincs gyanúsítottja - mondta Nagy Andrea.

Az M1-en azt mondták: sajtóhírek szerint a 44 éves fogvatartott összeszólalkozott egy őrrel, ezért az elkülönítőbe vitték, ott halt meg.

A férfi rablásért volt börtönben, 9 évre ítélték, 4 év múlva szabadult volna kedvezménnyel jó magaviselet miatt - hangzott el a Híradóban.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld

Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában

Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.

2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld

Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba

Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.

2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld

Fegyvert fogott a köztársasági elnök

Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.