Hírek
2018. Június 16. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Babapelenkázókkal bővítettek egyes fővárosi férfimosdókat

Apák napja alkalmából babapelenkázó asztalokkal bővítették egyes budapesti nyilvános illemhelyek férfi oldalát:
a női oldalon a legtöbb helyen ez már alapfelszerelésnek számít, és most öt nyilvános illemhelyen a férfi részlegre is babapelenkázókat szereltek fel – tájékoztatta a Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. pénteken az MTI-t.
Olyan helyeken történt meg a bővítés, ahol egyrészt volt elegendő hely, másrészt nagy a látogatottság. Ezeken belül is elsősorban a legforgalmasabb családi szabadidős programok helyszíneire fókuszált a cég.
Így a jövőben a Margitszigeten két helyen, a Városligetben a Széchenyi fürdőnél, valamint két tömegközlekedési csomópontnál, a Batthyány téren és a Városkapunál vehetik igénybe az édesapák ezt a szolgáltatást – fejtették ki.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 05. 09:27, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 40. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 05. 09:26, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Semjén Zsolt ártatlan
Semjén Zsolt egy ártatlan ember - szögezte le Orbán Viktor a Heteknek adott exkluzív interjúban.