Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2018. Szeptember 16. 17:49, vasárnap | Sport
Forrás: mti

Agyrázkódása volt a Vidi FC kapusának

Agyrázkódása volt a Vidi FC kapusának

A labdarúgó NB I szombati játéknapján agyrázkódása volt Kovácsik Ádámnak, az Európa-liga csoportkörére készülő Vidi FC kapusának.

A játékos a Puskás Akadémia FC otthonában rendezett bajnoki meccs 71. percében sérült meg. A székesfehérvári klub honlapján Kovács Tibor csapatorvos elmondta, hogy a néhány perces eszméletvesztéses állapotot követően a baleseti sebészeti ambulanciára szállították, ahol gyors ambuláns és CT-vizsgálatot végeztek rajta.

"A diagnózis agyrázkódás, emiatt a sportsebészeti osztályra megfigyelésre felvették. Koponyatörést nem szenvedett, állapota a körülményekhez képest jó, kommunikációra képes" - mondta Kovács Tibor.

A Kovácsik helyére beállt szlovák Tomás Tujvel úgy fogalmazott, reméli, hogy csapattársa mielőbb rendbe jön, de egyelőre nem tudja, a közeljövőben ki fog védeni.

A mérkőzést a Puskás Akadémia nyerte 2-1-re. A Vidi FC csütörtökön a fehérorosz BATE Boriszovot fogadja az Európa-liga csoportkörének első fordulójában.

Fotó: molvidi.hu

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 16. 07:02, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Hétgólos mérkőzésen jutott tovább a Bayern

A Bayern München 4-3-ra legyőzte hazai pályán a Real Madridot a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szerdai visszavágóján, és kettős győzelemmel jutott tovább.

2026. Április 15. 07:13, szerda | Sport

Labdarúgó NB I - A Puskás Akadémia legyőzésével átvette a vezetést a Ferencváros

A Ferencváros 2-1-re legyőzte a vendég Puskás Akadémiát a labdarúgó Fizz Liga 26. fordulójából elhalasztott és kedden pótolt mérkőzésén.

2026. Április 14. 16:00, kedd | Sport

Bajnokok Ligája - Szoboszlaiék nehéz, de nem lehetetlen helyzetben

Kerkez Milos és Szoboszlai Dominik klubjának, a Liverpoolnak kétgólos hátrányt kellene ledolgoznia hazai pályán a címvédő Paris Saint-Germain ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján ahhoz, hogy továbbjusson.

2026. Április 14. 15:00, kedd | Sport

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém hat góllal megnyerte a Szeged elleni rangadót

A címvédő és listavezető Veszprém házigazdaként 30-24-re legyőzte a Szegedet a férfi kézilabda NB I hétfői rangadóján.