Hírek
2020. Január 18. 09:46, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
A Dunából mentettek ki egy nőt a fővárosban

A vízirendészek mentettek ki egy nőt a Dunából a főváros IX. kerületében - közölte a rendőrség szombaton a honlapján.
A közleményben azt írták, a 34 éves nő szombat hajnalban esett be a folyóba a Boráros tér egyik hajóállomásánál.
A Dunai Vízirendészeti Rendőrkapitányság járőrei három percen belül a helyszínre értek és kiemelték a nőt a vízből, akit a mentők kórházba vittek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 07:42, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: új repülésfejlesztési központot hoz létre Magyarországon a Gripeneket gyártó Saab-csoport
2025. Április 17. 07:40, csütörtök | Belföld
Mávinform: húsvétkor többletkapacitással működik a MÁV-csoport
A húsvéti ünnepek alatt jármű többletkapacitással működnek a MÁV-csoport szolgáltatásai mindenhol ahol szükséges - tájékoztatta a Mávinform szerdán az MTI-t.
2025. Április 17. 07:36, csütörtök | Belföld
Magyarországon vizsgálódik a LIBE küldöttség
Az uniós értékek helyzetével kapcsolatos témákat vizsgált az Európai Parlament Állampolgári Jogi, Bel- és Igazságügyi Bizottsága (LIBE) öttagú küldöttsége három napon át Budapesten.
2025. Április 16. 07:32, szerda | Belföld
Átadták az M44-es gyorsforgalmi út M5-ös autópálya és Szentkirály közötti szakaszát
Átadták az M44-es gyorsforgalmi útnak az M5-ös autópályát és Szentkirályt összekötő több mint 30 kilométer hosszú új szakaszát, amelynek köszönhetően Kecskeméttől immár Békéscsabáig kétszer kétsávon közlekedhetnek az autósok