Hírek
2012. Március 11. 07:13, vasárnap |
Belföld
Forrás: mno.hu / Automobil
180 lóerővel jön a Ford Fiesta ST
Genfben bemutatkozott az új Ford Fiesta ST szériaváltozata.
Szériaközeli tanulmányként már a tavalyi Frankfurti Autószalonon bemutatkozott az új Ford Fiesta ST, a végleges modell Genfben debütált. A koncepció nem sokat változott az eltelt néhány hónap alatt, a sportmodell közvetlen befecskendezéses, turbós 1,6-os motorral készül.

A Fiesta ST teljesítménye 180 lóerő, 100 km/órás tempóra kevesebb mint hét másodperc alatt gyorsul. Hatfokozatú kézi váltóval 140 gramm alatt marad kilométerenkénti szén-dioxid-kibocsátása.
Újrahangolták a futóművet, az ESP három különböző programozást kapott. Az alapváltozatnál 15 milliméterrel ül mélyebben az ST.
Automobil / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 07:19, péntek | Belföld
Magyar Péter: marad az üzemanyagoknál a védett ár az új kormány megalakulása után is
A védett árat mind a gázolaj, mind a benzin esetén fenntartjuk az új kormány megalakulása után is, és ez a magyar költségvetésre nem fog plusz terhet róni
2026. Április 17. 07:05, péntek | Belföld
Szóvivő: európai bizottsági delegáció utazik pénteken Budapestre a leendő magyar kormánnyal egyeztetni
Az Európai Bizottság delegációja pénteken Budapestre utazik, ahol \"megkezdődnek az egyeztetések a leendő magyar kormánnyal\" - közölte Paula Pinho a testület szóvivője csütörtökön.
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Ásványolaj szövetség: 11,3 százalékkal nőtt a magyarországi üzemanyag-fogyasztás az első negyedévben
2026. Április 16. 14:00, csütörtök | Belföld
Az euró bevezetéséről is egyeztetett a Tisza szakértője és Varga Mihály
Varga Mihály jegybankelnök meghívására bemutatkozó találkozóra ment a Magyar Nemzeti Bankba (MNB) Kármán András, a Tisza Párt költségvetési és adópolitikai szakértője.
